Numuri un luksus istabas pieczvaigžņu viesnīcā Gallery Park Hotel & SPA Rīgā

Gallery Park Hotel & SPA piedāvā viesiem īpaši mājīgus un komfortablus numurus un luksus istabas, lai viesi vienmēr justos kā mājās un pat vēl labāk! Šeit Jums ir sagatavots viss nepieciešamais Jūsu netraucētai atpūtai, labsajūtai vai darījuma braucienam.

Viesu numuri un luksus istabas priecēs Jūs ar to unikālo interjera dizainu un antikvāriem elementiem, slavenā itāļu zīmola ""Frette" gultas veļu, dvieļiem un pufīgajiem halātiem, aroma kosmētiku Fragonard un ekskluzīvo Bulgari kosmētiku, kā arī plašajām vannas istabām ar apsildāmo grīdu. Gallery Park Hotel & SPA numuri un luksus istabas viesnīcas 2. un 3. stāvā ir iekārtoti klasiskajā Napoleona III laikmeta stilā. Apgleznoti augstie griesti, antikvārās lustras un mēbeles no pasaulslavenajiem izsoļu namiem, kā arī numuru lielie logi ar skatu uz ziedošajiem Rīgas parkiem, Latvijas Mākslas Akadēmiju, Rīgas Kongresu namu un Latvijas Nacionālo Mākslas muzeju padarīs Jūsu uzturēšanos Rīgā un viesnīcā Gallery Park Hotel & SPA īpašu un neaizmirstamu.

Viesnīcas karaliskie luksus numuri Royal Suite un Imperial Suite neapšaubāmi ir visgreznākie un prestižākie Baltijas valstu vidū, jo ikkatrs no to dekoriem un interjera elementiem ir izstrādāts līdz tā smalkākajai niansei.
Mūsdienīgā stila piekritējiem, viesnīca piedāvā modernos numurus un luksus istabas viesnīcas 4.stāvā. Šeit Jums noteikti iepatiksies pasaulslavenie "Egg" un "Swan" atpūtas krēsli, kā arī citi plaši pazīstamie skandināvu dizaina priekšmeti un elementi, kuri pārsteigs Jūs ar savu eleganci un komfortu.
Mēs esam parūpējušies arī par ģimenēm ar bērniem, piedāvājot ērtus divistabu luksus numurus - “Gallery Suite” ar 2 atsevišķām vannasistabām.
Mēs vienmēr ar prieku un smaidu nodrošinām mūsu viesiem visaugstāko pakalpojumu un servisa līmeni visā pilsētā!

Sazinieties ar mums: