Gallery SPA izmantošanas noteikumi

Darba laiks

Gallery SPA Katru dienu no 7:00 līdz 22:00
Pēdējās procedūras sākums 21:00
Fitnesa zāle Katru dienu 7:00 līdz 22:00
Baseins Katru dienu no 7:00 līdz 22:00

Jūsu drošībai

Lai rūpētos par Jūsu veselību un labsajūtu, drošības nolūkos, mēs aicinām Jūs ievērot sekojošus SPA peldbaseina, saunas and Technogym aprītkotu trenažieru zāles izmantošanas noteikumus.
Sekojošajās situācijās, lūdzu informējiet Gallery Park Hotel & SPA darbinieku:
- Ja Jūs vēlaties izmanotot SPA, trenažieru zāli, baseinu ar pretstraumi vai saunu;
- Ja Jūs esat baudījis maltīti vai alkoholiskos dzērienus pēdējo 90 minūšu laikā;
- Ja Jums ir elpošanas ceļu, sirds un asinsvadu sistēmu traucējumi;
- Ja Jūs esat cietis kādā negadījumā, neatkarīgi no tā, cik tas bija liels.
Viesnīca Gallery Park Hotel & SPA rekomendē Jums konsultēties ar viesnīcas darbinieku pirms Jūs plānojat izmantot nepazīstamas trenažieru iekārtas.
Vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz to, ka apmeklējot Gallery SPA zonas - baseinu, saunu un trenažieru zāli, viesnīca Gallery Park Hotel & SPA nenes atbildību par jebkuru fizisku kaitējumu vai slimību, kas varētu rasties, izmantojot Gallery SPA telpas, ieskaitot arī tos, kuri varētu rasties no iepriekšējā veselības stāvokļa vai slimības pasliktināšanās, vai arī nejaušu gadījumu rezultātā.
Lūdzam Jūs ievērot drošības un ētikas normas un izturēties saudzīgi pret savu un apkārtējo veselību!

Viesi

Gallery Park Hotel viesi ir laipni aicināti apmeklēt Gallery SPA. Gallery SPA ir pieejams arī viesiem, kuri nav apmetušies viesnīcā.

SPA procedūru rezervācija

Procedūras rezervēt aicinām savlaicīgi, lai garantētu to pieejamību tieši Jūsu izvēlētajā laikā. Lūdzam sniegt Jūsu kontaktinformāciju, lai SPA Viesu uzņemšanas darbinieks, nepieciešamības gadījumā, varētu ar Jums sazināties.

Ierašanās

Mēs rekomendējam ierasties uz procedūru 30 minūtes pirms tās sākuma. Novēlota ierašanās uz procedūru radīs lieku steigu, liedzot pilnībā nodoties SPA baudīšanai un var saīsināt tās norises laiku.
Iesakām pirms procedūras izbaudīt Gallery SPA saunu, lai Jūsu muskuļi atslābinātos un Jūsu ķermenis ir sagatavots procedūrai. Pirms procedūras uzsākšanas lūdzu konsultēties ar Gallery SPA specialistu par Jūsu īpašajām vēlmēm.
Lūgums vīriešiem pirms sejas procedūras noskūties.

SPA ētika

Gallery SPA ir vieta atpūtai, relaksācijai un mieram.
Lūdzam cienīt citus Gallery SPA viesus un viņu vēlmi izbaudīt mieru un klusumu.
Atrodoties Gallery SPA lūdzam nelietot mobilos tālruņus.
Gallery SPA ir aizliegts smēķēt.

Vecuma ierobežojumi

Bērniem līdz 16 gadu vecumam, apmeklējot Gallery SPA, ir jābūt pieaugušo pavadībā.

Specifiska konsultācija

Pirms Gallery SPA procedūru apmeklējuma, lūdzam, informēt Gallery SPA speciālistu par Jūsu grūtniecību, alerģijām un medicīniska vai fiziska rakstura īpatnībām.

Vērtīgas personīgās lietas

Gallery SPA augstu vērtē savu viesu drošību.
Lai Jūs varētu pilnībā nodoties atpūtai un relaksācijai un izvairītos no lieka stresa un pārpratumiem, tomēr iesakām, apmeklējot Gallery SPA, vērtīgās lietas atstāt savā numurā, mājās vai nodot glabāšanā Gallery SPA administratoram.
Ja Jūs vēlaties izmantot bezmaksas seifa pakalpojumus, lai atstātu personīgus vērtīgus priekšmetus vai naudu drošībā, lūdzu sazinieties ar viesnīcas viesu uzņemšanas darbinieku.
Viesnīca nenes materiālu atbildību par jebkāda veida zaudējumiem, zādzību un/vai priekšmetu vai naudas nozaudēšanu Gallery SPA apmeklējuma laikā, neatkarīgi vai tie ir atstāti Gallery SPA telpās bez uzraudzības vai arī skapīšu iekšpusē.

Rezervāciju atcelšana

Lūdzam informēt Gallery Park Hotel & SPA viesu uzņemšanas darbinieku par izmaiņām vai procedūras atcelšanu ne vēlāk kā 4 stundas pirms procedūras sākuma.
Neierašanās vai procedūras atcelšanas gadījumā (vēlāk kā 4 stundas pirms rezervētā laika) tiek piemērota samaksa 50 % apmērā no rezervētās procedūras cenas.

  • World Travel Awards
  • Five Star Alliance
  • Zaļā atslēga
  • Trip Advisor